O mnie

do-o-mnie_350Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej.
Certyfikowany Psycholog Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 
Współpracuje ze sportowcami w zakresie treningu mentalnego- gry zespołowe (w tym zespoły piłkarskiej Ekstraklasy), sporty walki, lekkoatletyka, tenis, szermierka, pływanie, golf, sporty motorowe i in.

W ramach projektu „Silna i Odporna Kadra Olimpijska Londyn 2012” współpracował z polskimi olimpijczykami w zakresie diagnozy i treningu psychologicznego, a w ramach programu "OLIMPIJCZYK" z polskimi paraolimpijczykami w przygotowaniu do Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016

Prowadzi badania związane z uzdolnieniami psychomotorycznymi. Opracował normy klasyfikacyjne czasów reakcji dla grupy sportowców- nagroda roku „Sportu Wyczynowego”.

Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu psychologii sportu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Realizował badania diagnostyczne z zakresu psychologii sportu w ramach programu  "Piłkarski Diament" emitowanego na antenie Canal+ Sport i TVP Sport.

więcej...