OFERTA

trening_mindball_200Oferta Sport and Minds jest skierowana do zawodników, trenerów, zespołów sportowych i wszystkich tych osób, które poszukują dodatkowych rezerw i możliwości rozwoju w sferze mentalnej.

Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres badań psychologicznych i psychomotorycznych w oparciu o najnowsze technologie i metody stosowane w psychologii sportu.

Decydując się na wybór naszej oferty otrzymujecie Państwo nie tylko wyniki badań, ale także praktyczne wskazówki dotyczące pracy nad poszczególnymi elementami przygotowania psychologicznego oraz indywidualnie opracowane programy treningowe.

dsc_3874_200 W ramach treningu umiejętności psychologicznych budujemy pozytywną motywację, wzmacniamy koncentrację i umiejętność skupienia uwagi, uczymy radzić sobie ze stresem, budujemy pewność siebie i ukierunkowanie na cel.

Proponowane przez nas metody pracy są wynikiem wieloletniego doświadczenia, a tym co nas wyróżnia i na co kładziemy szczególny nacisk jest diagnoza, monitoring i trening psychomotoryczny.